oferta

Strony internetowe – w tym jesteśmy najlepsi!

Strony internetowe to nasza specjalność. Projektujemy w oparciu o nowoczesny i ciągle aktualizowany system CMS, dzięki czemu macie gwarancję dostosowania do obowiązujących trendów i wymagań. Niezależnie czy zamawiacie prostą, wizytówkową stronę www, sklep internetowy czy też rozbudowany portal ze szczegółową prezentacją oferty i wieloma funkcjonalnościami

GWARANTUJEMY W CENIE:

Responsywność, czyli dostosowanie do urządzeń mobilnych

Liczba użytkowników urządzeń mobilnych z roku na rok stale wzrasta, dlatego nie wyobrażamy sobie innego rozwiązania niż wyłącznie tworzenie stron internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych. Nie zawyżamy przez to ceny, u nas macie po prostu to w pakiecie.

Optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania

Bez odpowiednich działań już na etapie tworzenia strony www nie uda się uzyskać nawet znikomych rezultatów na konkretne frazy kluczowe w wyszukiwarce Google. W trakcie projektowania strony wykonujemy szereg czynności mających na celu dostosowanie portalu aby samoistnie, bez dodatkowych czynności, osiągnął korzystne efekty.

Pomoc w doborze hostingu i domeny

Strony internetowe wymagają serwera i domeny, dlatego pomagamy w doborze odpowiedniej nazwy domeny, a także proponujemy wybór sprawdzonych usług hostingowych u naszego partnera. Do kwoty, jaką należy zapłacić usługodawcy za nie doliczamy żadnych opłat, płacicie tylko kwotę zgodną z cennikiem hostingodawcy.

Wtyczka Google Analytics

Podłączamy Google Analytics do strony, dzięki czemu macie dostęp do bieżących statystyk wyświetlania. Pozwala to na monitorowanie wejść na Waszą stronę www lub mierzenie efektów działań pozycjonerskich, AdWords, reklam na Facebooku i innych. Jeśli nie posiadacie konta gmail to założymy je za Was.  

Konto pocztowe powiązane z domeną

Zakładamy konto pocztowe na wybranym serwerze, dzięki czemu uzyskujecie profesjonalny adres email zgodny z domeną.

Panel do samodzielnego zarządzania treścią

Przyjazny system CMS sprawia, iż po krótkim instruktażu możecie samodzielnie wprowadzać drobne poprawki i uaktualnienia treści czy zdjęć, bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z czasem pracy administratora.

Aktualizacja i wsparcie do 1 miesiąca po skończeniu strony

Jesteśmy do dyspozycji również po oddaniu skończonej strony www, przez 1 miesiąc wykonujemy różnego rodzaju aktualizacje oraz dokonujemy niewielkich poprawek (podmiana tekstu, zdjęć, literówki, błędy merytoryczne, itp). Oferujemy również rozszerzone administrowanie stworzonym portalem w rozliczeniu miesięcznym lub zadaniowym.

Polityka cookies

W związku z prawnymi wymogami wszystkie tworzone przez nas strony internetowe posiadają informacje odnośnie polityki cookies.

Do każdego zlecenia zaprojektowania strony internetowej podchodzimy indywidualnie, niezależnie czy jest to prosty serwis czy rozbudowany portal, dlatego też nie znajdziecie u nas pakietów cenowych. Wycenę przedstawiamy po wypełnieniu przesłanego przez nas krótkiego briefu lub dostarczeniu materiałów i opisu jak strona www ma wyglądać, jeśli natomiast nie ma skonkretyzowanych wymagań to przedstawimy swoją wizję portalu przy uwzględnieniu branży, działalności, grupy docelowej, budżetu, itp.

Pozostałe usługi:

(kliknij po więcej informacji)

Zdjęcia (fotografia aranżowana lub zdjęcia stockowe)

Dobrze wyglądająca, nowoczesna strona internetowa nie obędzie się bez zdjęć. Nie ma chyba takiej branży na świecie, w której da się  skupić uwagę odbiorcy i opowiedzieć o naszej ofercie bez zdjęć. Na potrzeby tworzenia strony www możemy wykonać sesję aranżowaną maszyn, budynków, pracowników, sprzętu, pomieszczeń i pojazdów lub fotografię produktową. Jeśli jednak nie jesteście tym zainteresowani, a potrzebujemy zdjęć do strony to wykorzystać można płatne zasoby banków zdjęć w internecie.

Copywriting

Odpowiednio dobrane słowa mogą sprawić, że z pozoru przeciętny tekst na stronę internetową może stać się wartościową i wzbudzającą zainteresowanie treścią. Przygotujemy lub zredagujemy dla Was wszystkie potrzebne na stronę www treści, takie jak opisy, artykuły, ofertę. itp. Teksty podniosą wartość merytoryczną każdego przedsięwzięcia, a przy okazji zachowamy wszelkie zasady SEO.

Tłumaczenia

Oferujemy stworzenie wersji strony w obcym języku, zarówno tłumaczenie posiadanego przez Was tekstu i całej zawartości (podstrony, oferta, kontakt, itd) jak i napisanie nowych tekstów w innym języku. Cena zależy od wymaganego języka, skomplikowania i ilości tekstu oraz branży.

Content marketing

Content marketing zakłada tworzenie takich treści, które zainteresuję klienta, które będą miały dla niego wartość i być może skłonią do zakupu naszych produktów i usług. W przypadku stron internetowych content marketing ma bardzo duży wpływ na pozycjonowanie. Ciekawy, unikalny i regularnie dorzucany content na stronie potrafi mocno poprawić jej pozycję, dodatkowo użytkownicy często najbardziej wartościowe treści udostępniają w różnych miejscach w internecie, co jeszcze bardziej sprzyja wysokim wynikom w wyszukiwarce.

W ramach content marketingu wyróżniamy teksty na stronę internetową, wpisy na blogu, artykuły sponsorowane, poradniki, artykuły eksperckie, infografiki, notki prasowe, teksty SEO i inne

Pozycjonowanie - link building

Aby wzmocnić pozycję strony internetowej w wyszukiwarce Google oferujemy pakiety linków prowadzących do witryny. Choć link building w przeciągu kilku lat stracił na znaczeniu, to jednak wciąż jest bardzo ważny przy działaniach pozycjonerskich. Zależnie od potrzeb proponujemy kilka pakietów linków pozyskiwanych ze zróżnicowanych, pewnych źródeł, takich jak: platformy blogowe, fora, social media, katalogi firm, komentarze, itp.

Marketing szeptany

Tworzymy pozytywny wizerunek firmy i produktów w sieci, opierając się na prawdziwych argumentach na temat Twojej marki. Wykorzystujemy social media, fora internetowe i różnego rodzaju portale aby zwiększać świadomość brandu. Nie sprzedajemy bezpośrednio produktu, a jedynie pokazujemy jego najmocniejsze strony, doradzamy i polecamy, aby Klient mógł dokonać wyboru Twojej firmy.

Obsługa social media

Zajmujemy się prowadzeniem profili firmowych w mediach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram. Nasza praca polega na opracowaniu strategii na dany okres i dopasowaniu działań do założeń. Następnie tworzymy i publikujemy: aktualności, grafiki, zdjęcia, infografiki, udostępnienia artykułów branżowych, ciekawostki, filmiki, gify, czyli wszystko to co może zaangażować i zaciekawić odbiorców fanpage’a. Pilnujemy regularności wpisów, czuwamy nad komentarzami i szybką odpowiedzią na wszelkie pytania umieszczone na profilu, nawiązujemy relacje, prowadzimy dyskusje. Zarządzamy również kampaniami FacebookAds, bez których obecnie nie da się skutecznie działać na Facebooku. Wybieramy lub tworzymy dedykowane reklamy, targetujemy odbiorców, dopasowujemy budżet i stale monitorujemy skuteczność, optymalizując koszty.

Top