Profesjonalny sklep Eneba

Eneba to sklep mający swoją siedzibę w drugim z największych miast Litwy – w Kownie. Przeznaczony jest on dla wszystkich osób pasjonujących się komputerami – firma ta skupia się głównie na oprogramowaniu komputerowym, konsolach oraz grach PC. Zrzesza on sprzedawców z całego świata, a każdemu z nich można wystawić ocenę – sprawia to, że opinie stają się dość wiarygodne, przez co zakupy stają się bezpieczne.

Asortyment sklepu Eneba

Sklep internetowy Eneba funkcjonuje w większości krajów Europy, w związku z czym posiada różne wersje językowe oraz waluty rozliczeniowe. Analizując asortyment można dostrzec, że obejmuje on przede wszystkim:

  • Gry – Xbox, PSN, Nintendo Switch, Origin, Uplay, Epic Games, GOG, Battle.net;
  • Karty podarunkowe – np. Apple iTunes, Spotify, Netflix;
  • Doładowania;
  • Programy – np. McAfee, Avast Security, CCleaner, Avast Cleanup, Norton Security, Iobit Driver Booster, F-Secure Antivirus.

Oferta sklepu jest bogata w szczególności dla osób poszukujących gier, gdyż obejmuje aż 18 rodzajów rozgrywki. Można zakupić zarówno starsze produkcje, jak również najnowsze tytuły. Asortyment sklepu internetowego Eneba może różnić się w zależności od kraju.

Pre-ordery

Fani najnowszych gier powinni poczuć się usatysfakcjonowani ofertą sklepu Eneba, ponieważ umożliwia on zakup pre-orderów, czyli tytułów, które dostępne są w dniu ich premiery lub kilka dni wcześniej. Warto mieć także na uwadze, że wszystkie produkty oferowane są jedynie w wersji cyfrowej.

Ceny produktów

Ceny są przystępne (rozpoczynają się już od kilku złotych), w związku z czym każdy jest w stanie znaleźć produkt odpowiedni dla siebie. Co więcej, Eneba bardzo często chwali się różnego rodzaju promocjami i wyprzedażami – w szczególności na produkty uznawane za stosunkowo drogie.

Zakup bez założonego konta użytkownika

Za ważny punkt można uznać fakt, że zakup może nastąpić bez konieczności logowania się na założonym koncie. Można podać jedynie adres e-mail, na który zostanie przesłany klucz.

Opinie klientów

Większość klientów jest zdania, że warto zaopatrywać się w sklepie internetowym Eneba. Doceniają oni przede wszystkim szeroką gamę oferowanych produktów oraz możliwość płatności kartą. Pomimo że Eneba umożliwia zwrot zakupionych kodów tylko w uzasadnionych przypadkach (np. gdy nie działa), nie powinno stanowić to problemu, ponieważ sklep cechuje brak problemów z kluczami aktywacyjnymi.

Obniżki i promocje – informacje

Szczegółowe informacje dotyczące obniżek i promocji występujących w sklepie Eneba można znaleźć na portalu LowcyGier.pl.