Najlepsze studio tatuażu „NO NAME TATTOO” w Rzeszowie

Studio tatuażu

No Name Tattoo – Tatuaż Rzeszów to znane, renomowane i profesjonalne studio tatuażu, które posiada ambitne grono pracowników i jeszcze większe grono powracających, zadowolonych klientów. Pomogą oni stworzyć projekt oraz wykonają nawet najbardziej wymagające tatuaże. Nie jest to nudna praca i przymus, ale styl życia, pasja, której się oddają, a w zamian dostają satysfakcję i jeszcze większą motywację. Każdy projekt jest nowym wyzwaniem, których nie boją się podejmować! Specjaliści wykonają cały projekt zgodnie z opisem klienta, ale również wykazują chęci i dużą wyobraźnię, doradzają i dokładają wszelkich starań, aby drugi człowiek był zadowolony, a tatuaż jak najlepiej się prezentował. Personel przykłada dużo uwagi do domowej, luźniej atmosfery. Wszystko wyjaśnią, opowiedzą jak dbać o tatuaże, jak przygotować się do ich zrobienia i z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania. Czuć od nich bijącą pozytywną, empatyczną aurę.

Oferta:

Studio Rzeszów oferuje szeroki wybór stylów takich jak: tradycyjny, oldschoolowy, newschoolowy, sketchingowy, dotworkowy, newtraditionalowy, maori/polinesian oraz realistyczny. Do wykonania każdego tatuażu używane są jedynie sprawdzone, najwyższej jakości, certyfikowane barwniki. 

Dodatkowe informacje: 

Ceny są konkurencyjne. Te minimalistyczne wzory możemy wykonać już od 150 zł. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej No Name Tattoo bądź osobiście odwiedzając salon tatuażu w Rzeszowie przy ul. Bernardyńskiej. Dodatkowo salon posiada specjalistów od pircingu, którzy wykonają wszelkie przekłucia. Na stronie internetowej znajdziesz mnóstwo wykonanych prac zarówno tatuaży jak i piercingu, które upewnią cię, że to właśnie studio Rzeszów jest miejscem, które powinieneś wybrać.

Warunki pracy tatuaż Rzeszów: 

Szczególną uwagę każdy tatuator przykłada do higieny pracy i bezpieczeństwa klienta. Wszystko jest dokładnie dezynfekowane, a igły, farby, kubeczki na tusze czy ręczniki są jednorazowego użytku. Osoba wykonująca tatuaż cały czas ma na sobie jednorazowe, sterylne rękawiczki. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jeśli zależy ci na dobrze wykonanym tatuażu to zapraszamy do nas! Nasza oferta jest ogromna i liczba szczęśliwych klientów to potwierdza. Od lat dokładamy starań, aby udoskonalać naszą pracę i rozszerzać ofertę salonu tatuażu. Gwarantujemy zadowolenie, sterylność, bezpieczeństwo i świetną atmosferę. Pomimo bólu przy wykonywaniu tatuażu staramy się zająć głowę klienta czymś innym, aby wszystko spełniało oczekiwania, a wręcz zaskakiwało efektem końcowym. Jeśli masz jakieś pytania, problemy lub chcesz się umówić na tatuaż czy pircing zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 575 050 516 albo w studio tatuażu.